Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MAXPROM Nieruchomości

ul. Henryka Panasa 1b Olsztyn

Mapa

664 484...

664 484 866

662 026 005

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

Filtruj

40 500 zł300 m² 135 zł/m²

Magdalena Malińska

Magdalena Malińska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę rod na Wójtowej Roli. Szukasz miejsca do wypoczynku w otoczeniu zieleni, ale nie chcesz rezygnować...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,91 m² 10 211,04 zł/m²

Magdalena Malińska

Magdalena Malińska

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 46,91 m2 na ul. Srebrnej w Olsztynie Jeśli szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł91,80 m² 6 318,08 zł/m²

Magdalena Malińska

Magdalena Malińska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Kamienicy przy ul. Stefana Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 91,80 m2...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,58 m² 6 855,23 zł/m²

Magdalena Malińska

Magdalena Malińska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, stanowiącej zabytek, przy ul. Stefana Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie ma...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij